Ev Meyhanesi nedir?Ev Meyhanesi, kullanıcıların kapalı sohbet odaları açarak ücretsiz video görüşmeler ve buluşmalar gerçekleştirebilecekleri, NEKTAR İSTANBUL REKLAMCILIK VE YAPIMCILIK A.Ş tarafından geliştirilen görüntülü bir iletişim platformudur.

Bu platforma sadece 18 yaş üstü kişiler girebilir ve/veya davet edilebilir. 18 yaşını doldurmamış kişilerin girmesi yasaktır.

Ev Meyhanesi hangi kişisel bilgileri saklamaktadır?Ev meyhanesi isim, e-posta, telefon vb hiçbir kişisel bilgi talep etmemekte ve saklamamaktadır. Kullanıcılar, sadece görüşmeye girmeden önce kullanıcı adlarını (nickname) girebilmektedir. Kullanıcı adları herhangi bir şekilde kaydedilmez ve saklanmaz.

Video görüşme hizmetinin sağlanabilmesi için, sadece katılımcıların IP adresleri dahil olmak üzere ağ ve kullanım bilgileri ile görüşme gerçekleştirildiği URL bilgilerini işlemektedir. Bu ağ ve kullanım bilgileri kullanıcı adları ile eşleştirilmemektedir.

Platformun güvenliğini sağlamak adına her türlü fiziki ve elektronik önlem alınmıştır ve tüm içerik, sadece sohbet/yayın süresince geçici olarak, güvenli sunucular üzerinden katılımcılara yönlendirilmekte, sunucu üstünde saklanmamaktadır.

Bunun dışında aşağıda belirtilen işlevlere bağlı sebepler hariç hiçbir şekilde video görüşmelerin içeriklerini kaydedilmez ve saklanmaz:

Bu veriler nasıl kullanılmaktadır?Ev Meyhanesi, videolu sohbet içeriğini aktif video görüşme süresinde diğer katılımcılara yönlendirmek dışında hiçbir şekilde sunucularında, görüşme süresi dışında, uzun vadeli şekilde saklamaz veya kaydetmez. Elde edilen her türlü kullanım istatistiği, sadece Ev Meyhanesi video görüşme hizmetinde oluşabilecek sorun ve hataların tespiti ve geliştirilmesi amacıyla kullanılabilir.

Kişisel verilerimin kullanımı konusunda nasıl detaylı bilgi veya aksiyon alabilirim?Ev Meyhanesi platformu konusunda ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinize yönelik daha detaylı bilgi almak için bizimle info@evmeyhanesi.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Video görüşmelerin içerik güvenliği ve gizliliği konusunda sorumluluk kime ait?

Ev Meyhanesi platformunda paylaşılacak video içeriğin sorumluluğu, tamamen video görüşmeyi/sohbeti başlatan kullanıcıya ve video toplantı/sohbete katılan kullanıcılara aittir. Herhangi bir şekilde görüşmelerden alınabilecek video veya fotoğraf kayıtlarının içeriği konusunda Ev Meyhanesi platformu,NEKTAR İSTANBUL REKLAMCILIK VE YAPIMCILIK A.Ş ve meyhanedeyiz.biz (Overteam Bilgi Teknolojileri İletişim ve Reklamcılık Limited Şirketi) herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Ev Meyhanesi platformunu kullanan herkes, bu koşulları kabul etmiş sayılır.